НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 січня 2021 року

№ 2-р

Про затвердження переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, які засуджені до покарання у виді громадських робіт на 2021 рік

З метою належної організації виконання порушниками покарання у виді громадських робіт, враховуючи норми статей 36, 39 Кримінально-виконавчого кодексу, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Визначити об’єктами на території Надвірнянської міської територіальної громади, де порушники будуть виконувати безоплатні суспільно корисні роботи:
    • – по КП “Надвірнянський житловик” (начальник Павлюх В.В.): прибудинкові території дільниць “Центр”, “Ломоносова”, “Руднєва” в м.Надвірна;
    • – по КП “Надвірнакомунсервіс” (начальник Кіндрат А.М.): місця загального користування на території Надвірнянської міської територіальної громади.
  2. Затвердити перелік видів безоплатних суспільно корисних робіт для виконання покарання у вигляді громадських робіт на території Надвірнянської міської територіальної громади у 2021 році, згідно додатку.
  3. Керівникам комунальних підприємств, вказаних в п.1 даного розпорядження, погодити об’єкти та види безоплатних суспільно корисних робіт на території Надвірнянської міської територіальної громади з Надвірнянським міськрайонним сектором філії державної установи “Центр пробації” в Івано-Франківській області.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Антонюка О.Б.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.