НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 березня 2021 року

№ 37-р

Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» із змінами, керуючись Законом України «Про доступ до публічної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Затвердити переліки:
  • Наборів даних, розпорядниками яких є міська рада, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, та осіб відповідальних за подання інформації згідно з додатком 1, 2.
  • Наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядниками яких є самостійні структурні підрозділи, підприємства, установи та організації міської ради згідно з додатком 3.
 2. Затвердити положення про відкриті дані Надвірнянської міської ради (додаток 4).
 3. Визначити відповідальну особу за збір, оприлюднення та подальше оновлення наборів на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (https://data.gov.ua) згідно додатків 1, 2, головного спеціаліста, уповноваженої особи по роботі з відкритими даними відділу технічного та інформаційного забезпечення Лозинського Володимира Ярославовича, затвердити посадову інструкцію та подати інформацію для узагальнення відділу технічного та інформаційного забезпечення міської ради (начальник відділу Костик В.Ю.).
 4. Розпорядники інформації які є самостійними структурними підрозділами, підприємствами, установами та організаціями своїми внутрішніми наказами та зміною до посадовій інструкції визначають відповідальну особу за збір, оприлюднення та подальше оновлення наборів даних (згідно додатку 3) на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (відповідальна особа реєструється на порталі відкритих даних за посиланням https://data.gov.ua/publisher/register).
 5. Розпорядники інформації публікують дані виключно у форматах відповідно до вимог п.9 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».
 6. Керівники структурних підрозділів, підприємств, установ та організації забезпечують своєчасне подання для оприлюднення та подальше оновлення наборів даних, визначених у п.1.1 та несуть персональну відповідальність за актуальність, достовірність даних, дотримання вимог щодо оприлюднення наборів даних, які містять персональні дані фізичної особи.
 7. Координацію роботи та контроль за дотриманням термінів оприлюднення наборів даних доручити головному спеціалісту, уповноваженій особі по роботі з відкритими даними відділу технічного та інформаційного забезпечення Лозинському Володимиру Ярославовичу (контактний e-mail: nadopen.data@gmail.com).
 8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.