НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 червня 2021 року

№ 136-р

Про організацію та проведення першості Надвірнянської міської територіальної громади з пляжного волейболу присвяченої Дню молоді

Відповідно до Єдиного календарного плану спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік, положення про проведення першості Надвірнянської міської територіальної громади з пляжного волейболу, присвяченої Дню молоді:

  1. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В.В.) 21-22 червня 2021 року організувати та провести першість Надвірнянської міської територіальної громади з пляжного волейболу, присвячену Дню молоді.
  2. Затвердити кошторис на організацію та проведення першості Надвірнянської міської територіальної громади з пляжного волейболу, присвяченої Дню молоді.
  3. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В.В.) підготувати документи:
    • для виплати добових суддям, робітникам першості Надвірнянської міської територіальної громади з пляжного волейболу, присвяченої Дню молоді за кошти, які передбачені п.2 «Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань» розділу І Заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021 № 110-5/2021).
    • для придбання нагородної атрибутики (медалей) за кошти, які передбачені п.3 «Придбання спортивного інвентарю» розділу І Заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021р. №110-5/2021).
  4. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності міської ради (начальник Збіглей О.П.) забезпечити перерахування коштів на проведення заходів, вказаних в п.1 даного розпорядження.
  5. Начальнику відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (Завадському В.В.) забезпечити подання звітів про використання коштів до управління бухгалтерського обліку та звітності міської ради.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та начальника відділу молоді та спорту міської ради Завадського В.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.