НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 лютого 2021 року

№ 19-р

Про готовність органів управління, сил та засобів цивільного захисту Надвірнянської міської територіальної громади до дій під час пропуску льодоходу, повеней та паводків у 2021 році

Відповідно до ст. 8, 19 Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 січня 2021 року № 21 «Про готовність органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій під час пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році», розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 лютого 2021 року № 21 «Про готовність органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій під час пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році» та з метою підвищення готовності органів управління, сил та засобів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до дій за призначенням під час можливого пропуску льодоходу, повені чи паводків, дієвого захисту населення та територій Надвірнянської міської територіальної громади, матеріальних цінностей, інфраструктури від стихії та зменшення ймовірних  збитків:

  1. Затвердити План основних заходів Надвірнянської міської територіальної громади щодо підготовки та пропуску можливого льодоходу, повені та паводків у 2021 році (додається).
  2. Керівникам структурних підрозділів міської ради, старостам старостинських округів, керівникам підприємств, установ та організацій Надвірнянської міської територіальної громади організувати ефективне виконання заходів щодо безпечного пропуску можливого льодоходу, повені та паводків у 2021 році.
  3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – сектор з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами міської ради.
  4. Співвиконавцям розпорядження подавати інформацію про виконання завдань Плану основних заходів Надвірнянської міської територіальної громади щодо підготовки та пропуску можливого льодоходу, повені та паводків у 2021 році головному відповідальному виконавцю у терміни зазначені у кожному пункті.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань інфраструктури та житлово-комунального господарства Йосипенка О.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.