НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 травня 2021 року

№ 86-р

Про затвердження проектної документації на будівництво за робочим проектом “Реконструкція Молодківської ЗОШ І-ІІІ ст. з облаштуванням дошкільних груп, с.Молодків Надвірнянський район Івано-Франківська область (Коригування)”

Розглянувши інформацію начальника управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Надвірнянської міської ради Гуцька А.Д., щодо необхідності затвердження проектної документації на будівництво за робочим проектом “Реконструкція Молодківської ЗОШ І-ІІІ ст. з облаштуванням дошкільних груп, с.Молодків Надвірнянський район Івано-Франківська область (Коригування)” на виконання статті 7 Закону України “Про архітектурну діяльність”, враховуючи експертний звіт щодо розгляду проектної документації ТОВ “ПРОЕКСП”:

  1. Затвердити проектну документацію на будівництво за робочим проектом “Реконструкція Молодківської ЗОШ І-ІІІ ст. з облаштуванням дошкільних груп, с.Молодків Надвірнянський район Івано-Франківська область (Коригування)” з наступними техніко-економічними показниками:

    Загальна кошторисна вартість будівництва – 35122,368 тис.грн. у тому числі:
    – будівельні роботи – 24027,035 тис.грн.
    – устаткування, меблі, інвентар – 4387,997 тис.грн.
    – інші витрати – 6707,336 тис.грн.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Йосипенка О.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.