НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 серпня 2021 року

№ 212-р

Про участь футбольного колективу Парищенського старостинського округу Надвірнянської міської територіальної громади у чемпіонаті Надвірнянського району з футболу у 2021 році

Відповідно до Єдиного календарного плану спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів  Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік, Положення про проведення чемпіонату району з футболу сезону 2021–2022 років, Календаря ігор першого кола І ліги чемпіонату району з футболу сезону 2021–2022 років:

  1. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В.В.) спільно зі старостою Парищенського старостинського округу Надвірнянської міської територіальної громади (Глинчак О.І.) 19.08.2021р. забезпечити участь футбольного колективу Парищенського старостинського округу Надвірнянської міської територіальної громади у чемпіонаті Надвірнянського району з футболу сезону 2021–2022 років.
  2. Затвердити кошторис на участь футбольного колективу Парищенського старостинського округу Надвірнянської міської територіальної громади у чемпіонаті Надвірнянського району з футболу сезону 2021–2022 років .
  3. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В.В.) спільно зі старостою Парищенського старостинського округу Надвірнянської міської територіальної громади (Глинчак О.І.) підготувати документи для виплати учасникам чемпіонату Надвірнянського району з футболу сезону 2021–2022 років   за кошти, які передбачені  п. 1.28 розділу І Заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021 № 110-5/2021 зі змінами).
  4. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності міської ради (начальник Збіглей О.П.) забезпечити перерахування коштів на проведення заходів, вказаних в п. 1 даного розпорядження.
  5. Начальнику відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Завадському В.В. забезпечити подання звітів про використання коштів до управління бухгалтерського обліку та звітності міської ради.
  6. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та начальника відділу молоді та спорту міської ради  Завадського В.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.