НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 травня 2021 року

№ 92-р

Про участь команди Надвірнянської міської територіальної громади у ІІ етапі – обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Відповідно до Єдиного календарного плану спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік, Положення про проведення в області фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»:

  1. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В.В.) 22.05.2021 року забезпечити участь команди Надвірнянської міської територіальної громади у ІІ етапі – обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я».
  2. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В.В.) підготувати документи для виплати витрат за проїзд та добові учасникам та представнику команди за кошти, які передбачені п.2 “Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань” розділу І Заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021 №110-5/2021).
  3. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності міської ради (начальник Збіглей О.П.) забезпечити перерахування коштів на проведення заходів, вказаних в п.1 даного розпорядження.
  4. Начальнику відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Завадському В.В. забезпечити подання звітів про використання коштів до управління бухгалтерського обліку та звітності міської ради.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та начальника відділу молоді та спорту міської ради Завадського В.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.