НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 травня 2021 року

№ 99-р

Про відзначення у 2021 році Дня захисту дітей

Вiдповiдно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 30.05.1998 № 568/98 «Про День захисту дітей», з метою посилення уваги суспільства до проблем дітей, захисту їх прав і законних інтересів та належного відзначення в місті Надвірна на майдані Шевченка Дня захисту дітей – 28 травня:

 1. Службі у справах дітей Офісу соціальних послуг (Т.Писклинець) забезпечити координацію роботи та належну організацію підготовки і проведення заходів присвячених Дню захисту дітей (28 травня).
 2. Управлінню освіти (Т.Дзем’юк):
  – забезпечити мистецьку програму “Свято дитячих мрій” за участю центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання, еколого-натуралістичного центру, станції юних техніків;
  – організувати та забезпечити дітей шкільного віку для участі в святковому концерті присвячених Дню захисту дітей (28 травня);
  – забезпечити захід столами та стільцями для проведення майстер-класів в кількості 23 столи, 60 стільців.
 3. Відділу молоді та спорту (В.Завадський) організувати та провести з дітьми змагання із шашок та шахів.
 4. Управлінню культури і туризму (О.Зварчук) організувати виступ Національно-Академічного ансамблю пісні і танцю “Гуцулія”.
 5. В.о.директора КНП “Дитяча лікарня Надвірнянського району” (І.Бізіля) забезпечити чергування кваліфікованого медичного персоналу на місці проведення заходу з метою недопущення нещасних випадків під час проведення заходів 28 травня 2021року з 15.00 до 18.00 год.
 6. Надвірнянський ВП ГУНП (І.Газукін) забезпечити громадський порядок в центральній частині м.Надвірна (в межах вулиць Чорновола, та майдану Шевченка) під час проведення заходів 28 травня 2021року з 15.00 до 18.00 год.
 7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Я.Гундяка

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.