НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 червня 2021 року

№ 142-р

Про організацію та проведення футбольного матчу пам’яті гравця команди «Нафтовик» Надвірна Скиби Юрія Дмитровича

Відповідно до Єдиного календарного плану спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік:

  1. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В.В.) 26.06.2021р. організувати та провести футбольний матч пам’яті гравця команди «Нафтовик» Надвірна Скиби Юрія Дмитровича.
  2. Затвердити кошторис на організацію та проведення футбольного матчу пам’яті гравця команди «Нафтовик» Надвірна Скиби Юрія Дмитровича.
  3. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В.В.) підготувати документи для виплати добових суддям, робітнику та медпрацівнику за кошти, які передбачені п.2 «Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань» розділу І Заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021 №110-5/2021зі змінами).
  4. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності міської ради (начальник Збіглей О.П.) забезпечити перерахування коштів на проведення заходів, вказаних в п.1 даного розпорядження.
  5. Начальнику відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (Завадському В.В.) забезпечити подання звітів про використання коштів до управління бухгалтерського обліку та звітності міської ради.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та начальника відділу молоді та спорту міської ради Завадського В.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.