НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 березня 2021 року

№ 43-р

Про єдиний день депутата

З метою поглиблення зв’язків і взаємодії депутатів місцевих рад з виборцями, відповідно до частини 1 статті 10 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, враховуючи рішення Івано-Франківської обласної ради від 19.02.2021 №78-4/2021 “Про Єдиний день депутата та День депутата в обласній раді”:

  1. Для організації спільної роботи щодо здійснення депутатських повноважень депутатів різних ланок рад установити третій четвер кожного місяця Єдиним днем депутата.
  2. Виділити в адміністративному будинку Надвірнянської міської ради приміщення залу засідань для організації прийому виборців депутатами обласної ради та депутатами районної, міської рад.
  3. Відділу технічного та інформаційного забезпечення (начальник Костик В.Ю.) забезпечити організацію проведення єдиного дня депутата, надання депутатам міської ради необхідної методичної та консультативної допомоги для роботи з виборцями, інформування виборців про час і місце зустрічі.
  4. Депутатам міської ради наступного дня після зустрічей з виборцями за бажанням надавати інформацію відділу технічного та інформаційного забезпечення (начальник Костик В.Ю.) про участь у єдиному дні депутата для узагальнення.
  5. Контроль за забезпеченням організації проведення Єдиного дня депутата наданням депутатам практичної допомоги в роботі з виборцями покласти на секретаря Надвірнянської міської ради Пекарського Т.М.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.