НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 квітня 2021 року

№ 68-р

Про створення комісії по обстеженню заїзду до об’єкта будівництва: «Реконструкція житлового будинку під салон ритуальних послуг та ритуальний зал за адресою вул.Визволення, 3 у м.Надвірна» (власник Буній М.Ю.)

Враховуючи інформацію начальника управління архітектури та містобудування Костирко О.Т. щодо необхідності влаштування заїзду до об’єкта будівництва: «Реконструкція житлового будинку під салон ритуальних послуг та ритуальний зал за адресою вул.Визволення, 3 у м.Надвірна» (власник Буній М.Ю.):

 1. Утворити тимчасову комісію по обстеженню заїзду до об’єкта будівництва: «Реконструкція житлового будинку під салон ритуальних послуг та ритуальний зал за адресою вул.Визволення, 3 у м.Надвірна» (власник Буній М.Ю.), в наступному складі:
  Голова комісії:
  Турів В.Ф. – голова постійної комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури;
  Члени комісії:
  Костирко О.Т. – начальник управління архітектури та містобудування;
  Хлопан Л.В. – начальник управління земельних ресурсів;
  Кисляк М.В. – начальник відділу архітектурно-будівельного контролю міської ради;
  Іваніщак М.С. – головний спеціаліст відділу з питань містобудівної діяльності.
  Уніят В.С. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля та співпраці з ОСББ
 2. Комісії провести обстеження заїзду до об’єкта будівництва: «Реконструкція житлового будинку під салон ритуальних послуг та ритуальний зал за адресою вул.Визволення, 3 у м.Надвірна» (власник Буній М.Ю.), на предмет наявності проектної документації, про що скласти відповідний акт.
 3. Відповідальність і контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління архітектури та містобудування Костирко О.Т.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.