НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 квітня 2021 року

№ 69-р

Про прийняття участі в конкурсі «Наша громада»

3 метою досягнення стабільного зростання якості життя населення Надвірнянської територіальної громади на основі збалансованого та узгодженого розвитку місцевої економіки, базованої на інноваціях, ощадливому ставленні до природного середовища, збереженні природної системи розселення в громаді, а також з урахуванням стратегічних інтересів держави, керуючись Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Надвірнянській міській раді взяти участь в конкурсі “Наша громада” на умовах Офіційних правил, опублікованих на сайті https://otg.fakty.com.ua/, надалі – Офіційні правила Конкурсу.
  2. Визначити, що проєкт «Театр замку Краснодвір: інтерпретація спадщини міста Надвірна» є проєктом, з яким Надвірнянська міська рада візьме участь в конкурсі “Наша громада”, надалі – Конкурс.
  3. Підтвердити, що ідея проєкту «Театр замку Краснодвір: інтерпретація спадщини міста Надвірна» відповідає Стратегії розвитку території замку “Краснодвір” в місті Надвірна на 2020-2026 роки, затвердженої рішенням Надвірнянської міської ради від 28.09.2020 року №1943-44/2020
  4. Визначити, що представником Надвірнянської територіальної громади, як учасника Конкурсу, є Гринішак Володимир Юрійович, директор ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», який виступає партнером в розробці і реалізації проєкту, і який має повноваження від імені громади-учасника в обсязі, передбаченому Офіційними правилами Конкурсу, зокрема на координацію роботи щодо розробки, подання на Конкурс та реалізації проєкту «Театр замку Краснодвір: інтерпретація спадщини міста Надвірна».
  5. Підтвердити згоду з Офіційними правилами Конкурсу, підтвердити зобов‘язання з їх дотримання.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника відділу інвестицій та промисловості управління економіки Стефуняк О.Б.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.