НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 травня 2021 року

№ 107-р

Про преміювання спортсменів та тренерів за високі спортивні досягнення за І квартал 2021 року

Розглянувши подання начальника відділу молоді та спорту міської ради Завадського В.В. щодо преміювання спортсменів та тренерів за високі спортивні досягнення, відповідно Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021 №110-5/2021), листа спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» про результати участі спортсменів Надвірнянської міської територіальної громади у змаганнях:

  1. Преміювати спортсменів та тренерів Надвірнянської МТГ за високі спортивні досягнення за І квартал 2021 року, згідно додатку.
  2. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності міської ради (начальник Збіглей О.П.) виплатити премії за рахунок коштів, які передбачені п.4 “Преміювання кращих спортсменів та тренерів за високі досягнення” розділу І Заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади та Положення про стипендії та преміювання міською радою спортсменів Надвірнянської міської територіальної громади за високі досягнення в чемпіонатах (юнаки, кадети, юніори, молодь, дорослі) та Кубках України, Європи, світу, Європейських Ігор, Всесвітніх Ігор та Олімпійських Ігор (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021 №110-5/2021).
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління бухгалтерського обліку та звітності міської ради Збіглей О.П. та начальника відділу молоді та спорту міської ради Завадського В.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.