НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 травня 2021 року

№ 110-р

Про внесення відомостей в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо права самопредставництва Надвірнянської міської ради спеціалістами юридичного відділу Надвірнянської міської ради Міськевичем Р.Я. та Афтаназів О.Б.

Беручи до уваги положення про юридичний відділ Надвірнянської міської ради, що затверджене рішенням міської ради від 24.12.2019 №1681-38/2019 зі змінами, посадові інструкції спеціалістів юридичного відділу Надвірнянської міської ради, що затверджені рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.01.2021 №11, вимоги чинного законодавства щодо права самопредставництва в судах юридичних осіб:

  1. Внести відомості в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань Надвірнянської міської ради щодо права самопредставництва в судах Надвірнянської міської ради, її виконавчих органів та міського голови спеціалістом юридичного відділу Надвірнянської міської ради – Міськевичем Романом Ярославовичем.
  2. Внести відомості в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань Надвірнянської міської ради щодо права самопредставництва в судах Надвірнянської міської ради, її виконавчих органів та міського голови спеціалістом юридичного відділу Надвірнянської міської ради – Афтаназів Оксаною Богданівною.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.