НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 квітня 2021 року

№ 77-р

Про затвердження співробітництва та делегування представника складу робочої групи щодо обговорення механізму укладення Договору «Про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проєктів»

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування» та «Про співробітництво територіальних громад», зокрема статтями 4 та 11, враховуючи висновок постійної комісії Надвірнянської міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності від 27.04.2021, з метою укладення Договору «Про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проєктів», розвитку туризму, збереження гуцульських традицій, ремесл та промислів на засадах співробітництва між громадами Гуцульщини – Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей:

  1. Надати згоду на співробітництво між громадами Гуцульщини – Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей та укласти договір про співробітництво територіальних громад Гуцульщини у формі реалізації спільних проєктів.
  2. Делегувати до складу робочої групи щодо обговорення механізму укладання Договору «Про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проєктів» завідувача сектору туризму і рекреації управління культури і туризму Надвірнянської міської ради Кравець Ірину Михайлівну.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління культури та туризму Надвірнянської міської ради Зварчука О.М.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.