НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 липня 2021 року

№ 176-р

Про проведення шкільного ярмарку в м.Надвірна

Розглянувши заяву директора ринку ПСК “Надвірнянський центральний ринок” Жерноклеєва С.С. щодо надання дозволу на проведення ярмарки, яка передує початку навчального 2021 року у навчальних закладах м.Надвірна та району на території перед адміністративним приміщенням Надвірнянського РайСТ та на території перед “Центральним універмагом”:

  1. Надати дозвіл на проведення шкільного ярмарку на території перед адміністративним приміщенням Надвірнянського РайСТ та на території перед “Центральним універмагом” з 02.08.2021 по 22.08.2021 та з 25.08.2021 по 11.09.2021, режим роботи з 8.00 до 17.00 год.
  2. Зобов’язати директора структурного підрозділу Надвірнянське РайСТ ПСК “Надвірнянський центральний ринок” Жерноклеєва С.С. забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів у зв’язку з недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.
  3. Відповідальність за організацію ярмаркової торгівлі, організацію та розміщення торгових рядів (згідно погодженої схеми розташування), зовнішній естетичний вигляд торгових рядів, покласти на директора структурного підрозділу Надвірнянське  РайСТ ПСК “Надвірнянський центральний ринок” Жерноклеєва С.С.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу торгівлі, транспорту та АПК управління економіки Михайлюк М.М.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.