НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 березня 2021 року

№ 44-р

Про заходи щодо наповнення бюджету Надвірнянської міської територіальної громади, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2021 рік 

Відповідно до закону України від “Про місцеве самоврядування в України”, постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2016 № 710 “Про ефективне використання державних коштів” (зі змінами), розпорядження голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 24.02.2021 №53 “Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів області та раціонального використання бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2021 рік” та з метою забезпечення відповідності повноважень щодо здійснення витрат бюджету, обсягу надходжень до бюджету на відповідний період, проведення своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами:

  1. Затвердити заходи щодо наповнення бюджету Надвірнянської міської територіальної громади, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2021 рік, що додаються.
  2. Головним розпорядникам коштів, розробити та затвердити план заходів щодо наповнення бюджету Надвірнянської міської територіальної громади, вишукання додаткових джерел надходжень, економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни з урахуванням вимог, передбачених цим розпорядженням.
  3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – фінансове управління Надвірнянської міської ради (Русаловська Л.М.).
  4. Співвиконавцям розпорядження надавати головному відповідальному виконавцю щоквартально до 05 числа місяця інформацію про виконання заходів для узагальнення та інформування керівництва Надвірнянської міської ради.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Писклинця І.Д.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.