НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 березня 2021 року

№ 47-р

Про запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період території Надвірнянської міської територіальної громади

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 березня 2021 року № 75 «Про запобіганню виникненню пожеж в пожежонебезпечний період», з метою поліпшення протипожежного захисту населених пунктів громади та профілактики травмування і загибелі людей на пожежах:

  1. Затвердити Комплексний план дій органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, установ, організацій, об’єктів господарської діяльності щодо запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період у 2021 році (далі – План дій), що додається.
  2. Керівникам структурних підрозділів міської ради, старостам старостинських округів, керівникам підприємств, установ та організацій Надвірнянської міської територіальної громади організувати ефективне виконання заходів Плану дій.
  3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – сектор з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами міської ради (завідувач сектору Левицький А.М.).
  4. Співвиконавцям розпорядження подати головному відповідальному виконавцю інформацію про виконання завдань до 22 травня та 22 вересня 2021 року.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань інфраструктури та житлово-комунального господарства (Йосипенко О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.